SİZ ODAKLI ÇALIŞIYORUZ!

İhtiyacınız olanı analiz ediyor size en uygun hizmeti sunuyoruz.
Unsplashed background img 1

THEOS

Türkiye Temsilcisi

Tim Williams 70'lerin sonunda acemi kullanıcılar için derleyiciler, geliştirme araçları ve işletim sistemleri geliştirirken pahalı bir BT altyapısına gerek kalmadan işadamları tarafından kullanılabilecek çok kullanıcılı bir sistem istiyordu. Küçük işletmeleri mağdur etmeyen kullanımı kolay geliştirme araçları yaptı. O sistemlerinin yarı yolda bırakmayan, kırılgan olmayan, güçlü ve güvenilir olmasını istedi. Eğlenceyi değil, iş dünyasının göz önünde tutan bir platform yazdı. Bugün bu hala böyle devam etmektedir.

I. Güçlü - Sunucular yeniden başlatmadan, onarım görmeden ve parça değiştirmeden yıllarca çalışabilir. Şu an hala 1990 model Intel286 bilgisayarlar kullanan kullanıcılarımız vardır. Program hatası, Ölümcül hata (Fatal Error) gibi sorunlar, Theos tabancı uygulamalar için nesli tükenmiş şeylerdir.

II. Virüs Bağışıklığı - E-posta virüsü yok, Web tabanlı virüsler yok. Intel çip güvenliğine, yazılım güvenliğinden daha çok güveniyoruz. Bu Theos işletim sisteminin, diğer işletim sistemlerindeki gibi veri segmenleri ile hack'lenemeyeceğini gösterir.

III. Oyun Yok - Sadece verimlilik. Solitaire, Batak, Tavla veya Mayın Tarlası Tarama yok. Kullanıcılar Serial Terminal'e veya düşük özelliklerdeki bir PC'ye Theos uygulamaları yükleyebilir, böylece çalışanlar günlerini internette veya oyun oynayarak geçirmez. Aynı zamanda belirli kişiler eğer Internet, Word, Excel yada Theos tabanlı olmayan uygulamalar kullanacaklar ise Windows'a da geçebilirler. Theos-Windows geçişi aynı Workstation üzerinde bir tuşla sağlanabilir.

BİRLİKTE PLANLAYALIMquestion_answer

BİZ ARAYALIMclose
GÖNDER !

V. Düşük Bakım Maliyeti - Bağlı olunan internet kullanılarak kendisini güncelleyebilir veya yükseltebilir. Theos önceki sürüm ile uyumludur. Yani yükseltmeler ve yeni özellikler için herhangi bir donanım değiştirmesi veya uygulama kodlaması gerektirmez.

VI. Düşük Sahip Olma Maliyeti - Tam zamanlı bir BT veya sistem görevlisi gerektirmez.

VII. İşletim sistemi ve ağ sunucuları ile kolay ve tutarlı bir yapılandırma - Yazıcılar, videos sürücüleri, ses sürücüleri vb. ilgisiz kaynaklar yerine, tamamı Theos tarafından aynı formatta gelir.

VIII. Hızlı Açılıp, Kapanma - Theos İşletim Sistemi yaklaşık 10sn içinde açılır ve 5sn içinde kapanır.

IX. Hızlı Kurulum - Theos İşletim Sistemi 10dk içinde kurulur ve hazır hale gelir. Teknik bilgisi olmayan son kullanıcılar için, teknik ekibimiz,Yeni kurulum, Mağaza ve Lokasyon değişimi konularında destek verir.

SADECE İHTİYAÇLARINIZ
GÖRSELLİK Mİ, GÜVENLİK ve PERFORMANS MI ?
GÜVENLİK ve PERFORMANS

HIZLI ve KOLAY YEDEKLEME.

 

HACK SİZİN İÇİN SORUN OLMASIN.

 

İŞİNİZE ODAKLANIN!

 

DONANIM MALİYETLERİ, SİSTEM ÇÖKMELERİ ve YAVAŞLIK SİZ BUNLARI DÜŞÜNMEYİN!

 

25 YILLIK BİRİKİM ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ!

 

İHTİYACINIZA UYGUN ESNEK BİR YAPI!

DÜŞÜK MALİYETLER HIZLI ÇÖZÜMLER
DONANIM DAR BOĞAZINA TAKILMADAN ÇALIŞIN !

X. Müşteriye Uygun Yapılandırma - Çok kullanıcılı klasik Serial Terminal yapılandırması veya Çok kullanıcılı Ağa Bağlı PC yapılandırması ya da her ikisinin de bağlı olduğu bir ofis, depo, fabrika vb. Tamamen müşterinin seçimine göre yapılandırılır.

XI. Web tabanlı yapılandırma ve Sunucu Kontrolü - Bu Çin'de kullanılan bir arayüzdür ve Theos sunucuları da 7.5milyon insanın verileri ile beraber korunmaktadır.

XII. O/S ve VAR ile Geliştirilmiş Uygulamalarda Kimlik Doğrulaması Kontrolü - Korsan'a izin yok. Yazılımcının yazdığı program ile Theos İşletim Sistemi'nin lisansı birbirine uyumludur ve kopyalanamaz.

İnternet Sunucusu Standartları - İç tescilli olduğu için, sunucular, verideğişimi için Internet standartları üzerine inşa edilmiştir. Bu, SMTP, POP3,FTP, HTTP, TFTP, SMB, ISO-9660 CD-ROM, USB, PCMCIA, PCI, vb gibi standartları içerir.

THEOS TERCİH EDENLER
BÜYÜK BİR AİLEYİZ!
- ÖRNEK MÜŞTERİLERİMİZ -