SİZ ODAKLI ÇALIŞIYORUZ!

İhtiyacınız olanı analiz ediyor size en uygun hizmeti sunuyoruz.
Unsplashed background img 1

NETSİS

Yetkili Satıcı

Netsis Entegre

Küçük ve Orta ölçekteki firmalara yönelik çözümümüz Netsis Entegre ile iş süreçlerinizi bütünleşik bir yapıya kavuşturarak yeni teknolojilerin avantajlarından yararlanmakla kalmıyor, esnek yapısı ve kullanım kolaylığı sayesinde Netsis Entegre ile iş dünyasına paralel gelişen tüm ihtiyaçlarınız için pratik bir çözüme kavuşuyorsunuz.

STOK VE PLANLAMA

Satış ve satın alma döngüsündeki tüm stokların detaylı yönetimi

·       Satış ve satın alma yönetimi ve evrak takibi

·       Satın alma aşamasındaki tedarikçi takibi mal alım şartları ve aşamaları

·       Malzemenin tedarik aşaması depolanması firma bünyesindeki tüm hareketleri

·       Sayım programı

·       Üretim takibi, sevkiyat yönetimi ve etiket oluşturma

·       Hızlı ve kolay maliyet oluşturma

·       Cari bazlı veya dönemsel alış-satış fiyat belirleme

Buna benzer firmanızda ihtiyaç duyulan stok yönetimi ve çözümleri için bir çok opsiyona sahip olan entegre ürün ek yazılım desteği ile de siz kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

BİRLİKTE PLANLAYALIMquestion_answer

BİZ ARAYALIMclose
GÖNDER !

FİNANS YÖNETİMİ

Finans tarafında, cari hesapların nakit, çek/senet, kredi kartı, banka işlemleri ile takibi,

·       Kolay ve anlaşılır cari borç-alacak takibi

·       Cari yönetimi ve risk takibi

·       Çek – Senet mödülü ile resmi evrak takibi ve bunların cari entegrasyonu

·       Hızlı ve kolay kullanımı ile anlık kasa takibi

·       Dekont modülü ile evrakların hızlı işlenmesi ve takibi

·       Tüm bu modüllerin birbiri ile anlık entegrasyonu

Firmaların finans takibini yapan ve ihtiyaçlarını tüm detayları ile karşılayan entegre ürün ailesi bunun yanı sıra geniş raporlama ve analiz çözümleri sunmakta, ilave raporlama seçenekleri ile kullanıcıya hizmet vermektedir.

 

GENEL MUHASEBE

Kullanılan tüm modüllerin resmi muhasebeye entegrasyonu,

·       Cari kayıtların genel muhasebe entegrasyonu

·       Stok hareket kayıtların muhasebe entegrasyonu

·       Çek-senet-resmi evrak ve tüm banka kayıtlarının muhasebe entegrasyonu

·       On-line muhasebeleşme yada entegre havuz yöntemi seçeneği

·       Seçenekli yada toplu muhasebe fiş oluşturma

·       Mizan – muavin ve tüm resmi defter basımları

·       Hızlı ve kolay kdv hazırlama

·       Pratik olarak BA-BS oluşturma

Bu ve benzeri birçok konuda büyük kolaylık sağlayan muhasebe modülü, programın tüm ön muhasebe modülleri ile tam entegre çalışmaktadır.

 

Netsis Standart;

İşletmeler kendi içinde, satış, satın alma, lojistik, üretim, planlama, finansman yönetimi, yönetim muhasebesi gibi süreçlerini klasik kurumsal kaynak planlama uygulamalarıyla otomatize ederken, kendisi ile müşterilerini ve tedarikçilerini elektronik ortamda buluşturacak uygulamalara da ihtiyaç duyuyor. Netsis Standard, işletmelerin finans ve muhasebe uygulamalarına ek olarak müşteri ilişkileri yönetimi, tedarik zinciri yönetimi, ileri üretim planlama gibi uygulamaları ile özellikle üretim yapan orta ölçekli sanayicilerin ihtiyaçlarına yönelik olarak geliştirildi.

Modüler yapısı ile işletmelerin farklı ihtiyaçlarına cevap verebilen Netsis Standard, yabancı dil, eş zamanlı çok kullanıcı, çoklu para birimi, uluslararası muhasebe standartları gibi birçok teknolojik özelliğiyle fark yaratıyor.

Netsis Standard, 3 kullanıcılı işletmelerden, 21 kullanıcıya kadar olan orta ölçekli sanayicilerin hizmetine sunuluyor.

 

Orta Ölçekli İşletmelerin Büyük Ölçekli Çözümü

İşletmelerin finans ve muhasebe uygulamalarına ek olarak müşteri ilişkileri yönetimi, tedarik zinciri yönetimi, satış yönetimi, stok yönetimi, finans yönetimi gibi uygulamaları ile özellikle üretim yapan orta ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik olarak geliştirilmiştir.

 

Yabancı Dil ve Döviz Desteği

Sağladığı çoklu dil altyapısı sayesinde, uluslararası operasyon gerçekleştiren işletmelerin ihtiyaçlarına cevap verir. Yapasında tanımlı olan birden çok para birimi sayesinde, uluslar arası kaynaklardan olan para akışını rahatlıkla kontol etmenizi sağlar. Yapısında tanımlanmış olan ve sıklıkla güncellenen uluslar arası muhasebe standartları sayesinde, uluslar arası operasyonlarınızı rahatlıkla yürütmenizi sağlar.

 

Tedarik Zinciri Yönetimi

Tedarik Zinciri Yönetimi; müşterilerinizi, sizi ve tedarikçilerinizi verimli bir e-birliktelik (e-collaboration) ortamında buluşturarak tedarikçiden müşteriye dek uzanan tüm bilgi akışının elektronik ve ortak bir ortamda gerçekleşmesini sağlar.

 

İş Akış Kontrol

İş Akış Kontrol ile yetki düzeylerine göre yapılan/yapılacak tüm işlerinizi tanımlayabilir, onay akışlarını da belirleyerek, tüm dokümantasyonları dijital ortamda takip edebilirsiniz.

 

Netsis Enterprise;

Netsis serisi ürünlerin en kapsamlı versiyonu olarak geliştirdiğimiz Enterprise, Türkiye ve yurt dışında işletme ve şubeleri olan kurumlara yönelik ve bu işletmelerin tamamı ile entegre ve modüler olarak çalışmaya olanak tanıyor.

Netsis Enterprise 10 kullanıcılı işletmelerden, 500 kullanıcılı holding yapısındaki çok işletmeli kuruluşlara kadar çözüm sunuyor. İşletme/holding mantığı, Oracle veritabanlarını desteklemesi, çoklu dil desteği, satır bazı güvenlik uygulaması, kurumsal karne ve iş zekası gibi özellikler Enterprise’ı diğer ürünlerden ayırarak öne çıkarıyor.

Netsis serisi ürünlerin en kapsamlı versiyonu olarak geliştirilen Enterprise, Türkiye ve yurt dışında işletme ve şubeleri olan kurumlara yönelik ve bu işletmelerin tamamı ile entegre ve modüler olarak çalışan bir çözümdür.

 

Birden Fazla İhtiyacı Karşılayan Yapı

İşletme/holding mantığı, Oracle veritabanlarını desteklemesi, çoklu dil desteği, satır bazı güvenlik uygulaması, kurumsal karne ve iş zekası gibi özellikleri sayesine işletmenizin bir çok ihtiyacını tek bir çözüm altında karşılayabilir.

 

Üretim ve Planlama

Karmaşık üretim süreçlerini kontrol altına almak, değişken müşteri siparişlerinin terminlerine uyum, tedariklerin doğru zaman ve şekilde yapılması, gereksiz stok barındırmamak ve müşterilerinizi memnun edecek, işinizi büyütecek yenilik ve iyileştirmeleri gerçekleştirmek, gelişmiş özelliklere sahip üretim ve planlama fonkiyonları ile mümkün.

 

Kurumsal Karne

Finansal verilerin ve rakamların yanında müşteri ilişkileri, iş süreçlerinin işlerliği, yenilenme kabiliyeti, kalite, çalışanların performansı, bilgi-iletişim teknolojilerinin yeterliliği ve işlerliği gibi işletmenizin rakamlarla belirlenemeyen, tablolarla gösterilemeyen “psikolojik değerleri” olarak adlandırılan “Kurumsal Karne”, temel işlevlerin içinde yer alır.

 

Dinamik Kodlama

 

Dinamik Kodlama, Netsis Enterprise’de özelleştirme yapma veya üzerinde çalışacak özel yazılımlar geliştirme imkanı sunar.

 

 

Tedarik Zinciri Yönetimi

Müşterilerinizi, sizi ve tedarikçilerinizi verimli bir e-birliktelik (e-collaboration) ortamında buluşturarak tedarikçiden müşteriye dek uzanan tüm bilgi akışının elektronik ve ortak bir ortamda gerçekleşmesini sağlar.

NETSİS TERCİH EDENLER
BÜYÜK BİR AİLEYİZ!
- ÖRNEK MÜŞTERİLERİMİZ -