SİZ ODAKLI ÇALIŞIYORUZ!

İhtiyacınız olanı analiz ediyor size en uygun hizmeti sunuyoruz.
Unsplashed background img 1

MİKRO

Yetkili Satıcı

Mikro; stoktan muhasebeye, satıştan satın almaya, üretimden finansal tablolara kadar firmaların ihtiyaç duyabileceği tüm ticari işlemleri güvenli bir şekilde bilgisayar ortamında takip edilmesine olanak sağlayan Windows tabanlı cari hesap programıdır.

Firmamız bu çerçevede müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi görev edinmiş ve bu hedef doğrultusunda ilerlemeyi ilke edinmiştir.

Aynı zamanda perakende sektöründe bulunan işletmelerin ihtiyaçları dahilinde çözümler sunmaktadır. Perakende sektöründe ihtiyaç duyulan otomasyon un kurulumu , şube bağlantıları ve merkez ile haberleşmesi, merkez-şube bilgi alışverişi ve entegrasyonu , el terminali çözümleri ile birlikte ihtiyaç duyulan entegre ek yazılımların oluşturulması konusunda çalışmalar yapmaktayız.

BİRLİKTE PLANLAYALIMquestion_answer

BİZ ARAYALIMclose
GÖNDER !

MİKRO PAKETLERİ

DETAYLI BİLGİ
 • workMİKRO STANDART
 • trending_upMİKRO HESAPÇI

  MİKRO HESAPÇI

  İşletmeler için ticari yazılım paketi olan MİKRO HESAPÇI programı Mikro Stok, Mikro Cari, Mikro Fatura, Mikro Çek, Mikro Senet, Mikro Muhasebe gibi pek çok işlemler yapmanıza imkan vermektedir. MİKRO HESAPÇI programı ekonomik, hızlı, güvenli ve işlevseldir.

  Bunun yanı sıra MİKRO HESAPÇI küçük çaplı işletmeler için ideal muhasebe yazılımıdır. MİKRO HESAPÇI programı ile 1000 stok ve 1000 cari kart açılabilir. Ayrıca tek bilgisayarlı çalışan MİKRO HESAPÇI programı istenildiği zaman çoklu kullanıcıya kolaylıkla yükseltilebilir..

  GENEL ÖZELLİKLER

  STOK YÖNETİMİ

  Mikro Hesapçı stok yönetimi ile stok tanıtım kartlarını tanımlayabilirsiniz. Stok tanıtım kartlarıyla ilgili Ana grup, Alt Grup, Reyon , Muhasebe Gruplandırmaları , Sektör Tanımları, Birim Tanımları ,Pozisyon Bayrakları ve stok tanımlamasıyla ilgili tüm işlemleri bu modülde yapabilirsiniz. Stok yönetimi ile alakalı stok giriş evrakları ve devir girişlerini bu modülde yapabilirsiniz. Stok yönetimi ile alış irsaliyelerini ve alış faturalarını ve satış irsaliye ve satış faturalarını kesebilirsiniz. Stoklarınızla ilgili stok durum raporlarını ve stok değerleri raporlarını finansal ve miktarsal olarak raporlayabilirsiniz.

  ANALİZ ve RAPORLAR:

  Son giriş hareket değerleri raporuyla stoklarınızın değerini,

  Eksiye düşen stokların raporunu,

  Genel stok hareketleri raporunu,

  Miktarsal , finansal , ortalama stok devir hızı raporunu

  İade detaylı miktarsal , finansal stok raporunu

  Stok genel amaçlı maliyet analizi

  Stok yada müşteri satış dağılım analiz raporunu alabilirsiniz.

  LİSTELER :

  Stok kartları

  İrsaliye ve Faturaların tarih detaylı listesi

  Sayım devir Fire fişlerin listelemesini yapabilirsiniz.

  HİZMET YÖNETİMİ :

  Mikro Hesapçı Hizmet yönetiminde , kartlar alanından hizmet tipleri tanıtılabilir ve föyler ile hareketler incelenebilir. Masraf kartlarınızın tanımını yapabilir ve föyleri ile masraf hareketlerinizi inceleyebilirsiniz. Hizmet yönetiminde evraklar alanında yer alan faturalar alanından tüm müşteri ve satıcılara ait ; Açık ve kapalı Hizmet faturalarınızı girebilirsiniz. Hizmet yönetiminde satıcılara ait masraf faturalarınızı işleyebilirsiniz.

  RAPOR ve ANALİZLER

  Genel amaçlı hizmet durum raporu

  Hizmet hareketlerinin analizi,

  Hizmet kartları hesap ekstresi,

  Genel amaçlı hesaplar durum raporu,

  Genel amaçlı hesaplar hareket raporu,

  Alınan masraf hareketlerinin analizi,

  Genel Amaçlı masraf durum raporu,

  Standart genel amaçlı hesap ekstresi dökümleri alınabilir.

  LİSTELER

  Cari Fihristler,

  Detaylı veya detaysız seçimli kesilen ve gelen faturalar,listelenmesi

  Masraf Kartları listesi

  Hizmet Kartları Listelerini alabilirsiniz.

  SATINALMA YÖNETİMİ MODÜLÜ

  Mikro Hesapçı satın alma yönetimi ile kartlar alanından satıcıları tanımlanabilir, adres ve yetkili bilgileri girebilirsiniz. Satıcı firma hareket föyü ile kriter de verilerek satıcı firmaların hareketleri tek bir evrakta incelenebilir. Kısa yol tuşları kullanılarak föyde yer alan evrakların detaylarına ya da muhasebe kodlarına kadar ulaşılabilir. Evraklar alanında yer alan irsaliye, fatura veya irsaliyeli faturalar alanlarından toptan ve perakende olmak üzere; alış, iade veya giriş faturaları düzenlenebilir. Alış faturalarınızı ve irsaliyelerinizi listeleyebilir cari hesap eksterelerini alabilirsiniz.

  RAPOR ve ANALİZ:

  Satıcı bakiye durum raporu,

  Satıcı hareket analizi,

  Günlük giriş hareket dökümleri alınabilir.

  LİSTELER :

  Satıcılar ile ilgili fihrist ve etiket dökümleri alınabilir.

  Alış faturaları ve irsaliyelerin listesi alınabilir.

  SATIŞ YÖNETİMİ

  Mikro Hesapçı Satış yönetimi ile tüm müşterilerin kartlarını açabilirsiniz

  Satış irsaliyeleri ve faturalarını kesebilirsiniz.

  Stok sarış raporlarını ,

  Müşteri satışlarını görebilir analizlerini yapabilirsiniz.

  RAPOR ve ANALİZ:

  Müşteri bakiye durumu raporu

  Müşteri ve stok hareketlerini veya hareket görmeyen müşteriler dökülebilir.

  LİSTELER

  Müşteri fihristleri,

  İrsaliyeleri ve faturaları listeleye bilirsiniz.

  FİNANS YÖNETİMİ

  Mikro Hesapçı Finans modülü ile tüm banka, kasa, tahsilat ve ödeme işlemleri yapabilirsiniz . Finans modülünün banka ve kasa kartlarını tanımlanabilir ve föyler ile detaylı olarak incelenebilir. Çek ve senetlerin giriş ve çıkış işlemleri düzenlenebilir. Müşteri tahsilat makbuzları , tediye girişlerini ve ödeme işlemlerinizi takip edebilirisiniz. Bankalarda yaptığınız havaleleri ve gelen havale evraklarınızı işleyebilirsiniz.

  RAPOR ve ANALİZ:

  Yapılacak tahsilat ve tediyelere ilişkin dökümler alınabilir.

  Kasa ve çek–senetler ile ilgili detaylı raporlar alınabilir.

  Listeler alanından tahsilat–tediye makbuzları, borç alacak virman dekontları, senet–çek çıkış bordroları dökümleri alabilirsiniz.

  GENEL MUHASEBE

  Mikro Hesapçı programı ile, tek düzen hesap planı çerçevesinde tüm yasal ve mevzuat düzenlemelerine uygun muhasebe takibi yapılabilir, rapor ve dökümleri alınabilir. Mikro Hesapçı muhasebe modülü ile; Tek düzen hesap planı otomatik olarak açılabilir, İstenilen yapıda hesap planı tanımlanabilir, Kasa, yevmiye, büyük (standart ve/veya T cetveli) ve kambiyo defterleri alınabilir, Grup, ana hesap, genel, alt hesap, alt hesap seviye belirlemeli, genel amaçlı hesap mizanı, sorumluluk merkezi seçimli genel mizanları alınabilir, Vergi hesap kodları tanıtılabilir ve bu bilgiler doğrultusunda, vergi durum tablosu, KDV beyannamesi, KDV yıllık beyannamesi, yıllık faaliyet bildirimleri alınabilir, geçici vergi beyannamesi hazırlanabilir. Resmi olan beyanname BA-BS gibi elektronik evrakların dosyalarını oluşturabilirsiniz.

 • businessMİKRO ERP

  MİKRO ERP

  Çoklu mikro ürünleri ana serisi olan MİKRO ERP stok seviyelerinin düşmesi personel harcamlarının düşmesi, sipariş yönetiminin güçlenmesi, aktif ürün yönetimi, ticari sahada farklılıklara proaktif reaksiyonlar verilmesi, ödeme ve tahsilatların yönetilmesi, maliyet ve hesap dışı kayıtların takibi, satın alma giderlerinin düşmesi ve işletmelerin IT platformlarının standartlaşması gibi pek çok yönde yönetimsel yazılım sunan MİKRO ERP gelirlerin artması, verimliliğin yükselmesi, haberleşme ve lojistik giderlerinin düşmesi gibi rekabet avantajlarının sağlanmasını dengeleyen MİKRO ERP yazılımı işletmenize oldukça yararlı ve kolay uygulamalar yapmasını sağlar.

  Eksiksiz mimari ile tasarlanan MİKRO ERP, yönetiminden, üretimine dek her aşamada size ticari rehberlik yapar. Planlama akışından, müşteri taleplerinin alınması ve işlenmesine kadar bir çok adımları izlemenize olanak veren MİKRO ERP hızlı ve etkili işlemler yapmanızı sağlar.

  Stok takibinden, üretim maliyetlerinin düzenlenip hesaplanması gibi finans yönetimi odaklı muhasebe kayıtlarının oluşturulmasına kadar her deatayı takip edebileceğiniz MİKRO ERP ürünü size doğru yönde yönetim şekli sağlar..

 • starsMikro ENERJİ

  MİKRO ENERJİ

  Yeni nesil teknoloji ile hazırlanan Mikro Enerji kaliteli ürün, en cazip fiyatla ve en seri şekilde ticari sahaya girmek için tasarlandı. Eğer şirketiniz global alanda rekabet içindeyse ürününüzü en uygun fiyatla en doğru vakitte ulaştırmak mecburiyetindesiniz. Mikro KOBİ'leri ilerdeki geleceğin büyük şirketleri olarak görüyor. Bu sebeple üretim yönetiminden muhasebeye, personel yönetiminden dış ticaret ortamına dek bütün ihtiyaçlarınızı yıllarca sürüdrecek MİKRO ENERJİ'yi ürettik.

  Mikro Enerji

  Üretim yönetimi,

  Tedarik,

  Lojistik,

  Verimlilik,

  Planlama,

  Maliyetlerin kontrol edilmesi,

  Geleceğe dönük karar alabilme yeteneği,

  Kapasitenin daha etkin kullanımı,

  Gibi pek çok etkili yöntemler ve yönetim sistemi sunar.

  MİKRO ENERJİ Programı; KOBİ'ler için kurumsal kaynak planlaması kavramına yeni standartlar getiriyor.

  MİKRO ENERJİ Programı stratejilerinize ve hedeflerinize giden yolda en büyük yardımcınız olacaktır.

  MİKRO ENERJİ Programı işletmenin tüm iş akışını gerçek zamanlı yöneterek başarı için etkili bir uygulama olanağı sağlar.

  MİKRO ENERJİ Programı ile bilgiyi kusursuz yönetin

  Üretim yönetimi, Stok yönetimi, Hizmet ve masraf yönetimi, Satın alma yönetimi, Satış yönetimi, Finans yönetimi, Karar destek sistemi, Personel yönetimi, Müşteri ilişkileri yönetimi, Sabit kıymetler yönetimi, Dış ticaret ve Muhasebe modüllerinden oluşan Mikro Enerji Programı tam bir ERP (Kurumsal Kaynak Planlaması) sistemidir.

  MİKRO ENERJİ Programı ile Enerjinizi avantaja çevirme zamanı geldi.

  Mikro Enerji Programı işletmeniz için gerekli her ayrıntıyı barındırır. Temel hedefi performans yükseltimi ve kârlılık artışı olan Mikro Enerji Programı, esnek kullanımı ile yaratıcılığınızı kullanmanıza imkân tanır. Tamamen çözüme odaklanmış Mikro Enerji Programı ile cevapsız hiçbir sorunuz kalmayacak.

  MİKRO ENERJİ tüm ayrıntıları sizin için düşündü.

  Programdan çıkmadan farklı firma datalarına giriş yapabileceksiniz. MİKRO ENERJİ Programı size, birden fazla firma ile aynı anda hem daha hızlı, hem kesintisiz hem de güvenli olarak işlem yapabilme imkânı sunacaktır. Program içinde iken aktif olarak çalışmak istediğiniz firmaları seçebilecek; aynı anda farklı firmalarınız için kayıt girişi yapıp detayları raporlardan izleyebileceksiniz..

  MİKRO V15 ENERJİ

  Mikro Enerji Yazılım Paketi, Stok Yönetimi, Satın alma yönetimi, Satış yönetimi, Personel yönetimi, Genel Muhasebe yönetimi, Üretim modüllerinden oluşan tam bir MPR yazılımıdır. Tekliflerinizi verebilir , Bu tekliflere istinaden sipariş alabilirsiniz. Siparişleri üretime sevk edip üretim fişlerini oluşturup ürün giriş fişlerini oluşturabilirsiniz. Ürettiğiniz ürünleri barkod etiketliye bilir irsaliyesini ve faturasını kesebilirsiniz. Yaptığınız tüm hareketleri başka bir işlem yapmadan genel muhasebeye aktarabilirsiniz.

  GENEL ÖZELLİKLER

  STOK YÖNETİMİ

  Mikro Enerji stok yönetimi ile stok tanıtım kartlarını tanımlayabilirsiniz. Stok tanıtım kartlarıyla ilgili Ana grup, Alt Grup, Reyon , Muhasebe Gruplandırmaları , Sektör Tanımları, Birim Tanımları ,Pozisyon Bayrakları ve stok tanımlamasıyla ilgili tüm işlemleri bu modülde yapabilirsiniz. Stok yönetimi ile alakalı stok giriş evrakları ve devir girişlerini bu modülde yapabilirsiniz. Stok yönetimi ile alış irsaliyelerini ve alış faturalarını ve satış irsaliye ve satış faturalarını kesebilirsiniz. Stoklarınızla ilgili stok durum raporlarını ve stok değerleri raporlarını finansal ve miktarsal olarak raporlayabilirsiniz.

  ANALİZ ve RAPORLAR:

  Son giriş hareket değerleri raporuyla stoklarınızın değerini,

  Eksiye düşen stokların raporunu,

  Genel stok hareketleri raporunu,

  Miktarsal , finansal , ortalama stok devir hızı raporunu

  İade detaylı miktarsal , finansal stok raporunu

  Stok genel amaçlı maliyet analizi

  Stok yada müşteri satış dağılım analiz raporunu alabilirsiniz.

  LİSTELER :

  Stok kartları

  İrsaliye ve Faturaların tarih detaylı listesi

  Sayım devir Fire fişlerin listelemesini yapabilirsiniz.

  HİZMET YÖNETİMİ :

  Mikro Enerji Hizmet yönetiminde , kartlar alanından hizmet tipleri tanıtılabilir ve föyler ile hareketler incelenebilir. Masraf kartlarınızın tanımını yapabilir ve föyleri ile masraf hareketlerinizi inceleyebilirsiniz. Hizmet yönetiminde evraklar alanında yer alan faturalar alanından tüm müşteri ve satıcılara ait ; Açık ve kapalı Hizmet faturalarınızı girebilirsiniz. Hizmet yönetiminde satıcılara ait masraf faturalarınızı işleyebilirsiniz.

  RAPOR ve ANALİZLER

  Genel amaçlı hizmet durum raporu

  Hizmet hareketlerinin analizi,

  Hizmet kartları hesap ekstresi,

  Genel amaçlı hesaplar durum raporu,

  Genel amaçlı hesaplar hareket raporu,

  Alınan masraf hareketlerinin analizi,

  Genel Amaçlı masraf durum raporu,

  Standart genel amaçlı hesap ekstresi dökümleri alınabilir.

  LİSTELER

  Cari Fihristler,

  Detaylı veya detaysız seçimli kesilen ve gelen faturalar,listelenmesi

  Masraf Kartları listesi

  Hizmet Kartları Listelerini alabilirsiniz.

  SATINALMA YÖNETİMİ MODÜLÜ

  Mikro Enerji satın alma yönetimi ile kartlar alanından satıcıları tanımlanabilir, adres ve yetkili bilgileri girebilirsiniz. Satıcı firma hareket föyü ile kriter de verilerek satıcı firmaların hareketleri tek bir evrakta incelenebilir. Kısa yol tuşları kullanılarak föyde yer alan evrakların detaylarına ya da muhasebe kodlarına kadar ulaşılabilir. Evraklar alanında yer alan irsaliye, fatura veya irsaliyeli faturalar alanlarından toptan ve perakende olmak üzere; alış, iade veya giriş faturaları düzenlenebilir. Alış faturalarınızı ve irsaliyelerinizi listeleyebilir cari hesap eksterelerini alabilirsiniz.

  RAPOR ve ANALİZ:

  Satıcı bakiye durum raporu,

  Satıcı hareket analizi,

  Günlük giriş hareket dökümleri alınabilir.

  LİSTELER :

  Satıcılar ile ilgili fihrist ve etiket dökümleri alınabilir.

  Alış faturaları ve irsaliyelerin listesi alınabilir.

  SATIŞ YÖNETİMİ :

  Mikro Enerji Satış yönetimi ile tüm müşterilerin kartlarını açabilirsiniz Satış irsaliyeleri ve faturalarını kesebilirsiniz. Stok sarış raporlarını , Müşteri satışlarını görebilir analizlerini yapabilirsiniz.

  RAPOR ve ANALİZ:

  Müşteri bakiye durumu raporu

  Müşteri ve stok hareketlerini veya hareket görmeyen müşteriler dökülebilir.

  LİSTELER

  Müşteri fihristleri,

  İrsaliyeleri ve faturaları listeleyebilirsiniz.

  FİNANS YÖNETİMİ

  Mikro Enerji Finans modülü ile tüm banka, kasa, tahsilat ve ödeme işlemleri yapabilirsiniz . Finans modülünün banka ve kasa kartlarını tanımlanabilir ve föyler ile detaylı olarak incelenebilir. Çek ve senetlerin giriş ve çıkış işlemleri düzenlenebilir. Müşteri tahsilat makbuzları , tediye girişlerini ve ödeme işlemlerinizi takip edebilirisiniz. Bankalarda yaptığınız havaleleri ve gelen havale evraklarınızı işleyebilirsiniz.

  RAPOR ve ANALİZ:

  Yapılacak tahsilat ve tediyelere ilişkin dökümler alınabilir.

  Kasa ve çek–senetler ile ilgili detaylı raporlar alınabilir.

  Listeler alanından tahsilat–tediye makbuzları, borç alacak virman dekontları, senet–çek çıkış bordroları dökümleri alabilirsiniz.

  PERSONEL YÖNETİMİ

  Mikro Enerji Personel yönetimi, Sosyal Güvenlik Kurumu’na bağlı olarak çalışan tüm iş yerlerinde, her türlü statüdeki personel için kullanılabilir. Muhasebe bağlantısı, iş kolu, iş yeri, departman, kişi ve zaman bazında parametrik bölümlendirmelerin yapılabileceği ve her türlü çıkış formunun kullanıcı tarafından tanımlandığı personel, bu özelliklerinden dolayı çeşitli sektörlerin değişik ücretlendirme prosedürlerine tam uyum sağlar. Her türlü PDKS sistemlerinden bilgi alabilir. Personel ile çalışanlarınızın sicil kartlarından puantaj işlemlerine, borç ve devir tanımlamalarından izin kartlarına kadar her detayı kusursuz takip edebilirsiniz. Yabancı döviz cinsinden maaş alan personelinizin hesaplamalarını kolaylıkla yapabilir, farklı SGK şubeleri için hatta departmanlarınız için farklı çalışma şekilleri belirleyebilirsiniz. e-Bildirge program içerisinden direkt SGK’nın sistemine gönderme yeteneğine sahiptir. Beyannamedeki olası değişiklikler yine web’den kolaylıkla update edilebilir. Zengin rapor seçenekleri ile bordro ve zarf dökümü, puantaj raporları, personel bazında raporlar alarak çalışanlarınızın ücretlerine yönelik her detayını ayrıntılı olarak izleyebilirsiniz. İnsan Kaynakları ile bütünleşik çalışan Personel izin yönetimi modülü ile, personellerin hak ettiği gün çerçevesinde giriş yapıp amirine onay verebilecek yapı kurgulanması ve grafik tabanlı ekranlarda izlenerek çakışmaların gözlemlenmesi mümkündür.

  RAPOR ve ANALİZ:

  Aylık ücret bordrolarını dökümü

  Puantaj raporları

  Personel durum raporları

  ÜRETİM YÖNETİMİ :

  Mikro Enerji yazılımı ile üretimle ilgili tüm süreçlerini takip edebilirsiniz. Üretim için iş emri kartlarını oluşturabilirsiniz. Hammadde çıkışlarınızı üretime çıkış fişiyle oluşturabilir buna istinaden ürün giriş fişlerini yapabilirsiniz. Ayrıca üretimde yapılan tüm hareketleri hiç bir işlem yapmadan resmi muhasebeye entegre edebilirsiniz

 • storeMİKRO FİYAT LİSTESİ

  MİKRO FİYAT LİSTESİ

  EKONOMİK SERİ FİYAT LİSTESİ

   

  Ana kullanım

  Ek ana kullanım

  Mikro’ya geçiş

  +1 ek kul.

  +5 ek kul.

  HESAPÇI V15

  708

         

  EKONOMİK TİCARİ V15

  1.120

  840

  896

  280

  728

  EKONOMİK MUHASEBE V15

  375

  281

  300

  94

  244

   

  STANDART SERİ FİYAT LİSTESİ

   

  Ana kullanım

  Ek ana kullanım

  Mikro’ya geçiş

  +1 ek kul.

  +5 ek kul.

  +10 ek kul.

  MİKBÜRO TİCARİ İŞLETME V15

  3.440

  2.580

  2.752

  860

  2.236

  3.474

  STANDART TİCARİ V15

  2.375

  1.781

  1.900

  594

  1.544

  2.399

  STANDART MUHASEBE V15

  1.125

  844

  900

  281

  731

  1.136

  STANDART UFRS V15

  5.200

     

  3.900

     

  STANDART PERSONEL V15

  2.000

  1.500

  1.600

  500

  1.300

  2.020

  STANDART SABİT KIY V15

  250

  188

  200

  63

  163

  253

  STANDART OLAP V15

  500

  375

  400

  125

  325

  505

  STANDART İTHALAT V15

  940

  705

  752

  235

  611

  949

  STANDART İHRACAT V15

  1.500

  1.125

  1.200

  375

  975

  1.515

  STANDART PROMOSYON V15

  2.500

  1.875

  2.000

  625

  1.625

  2.525

  STANDART SERVİS V15

  1.625

     

  406

  1.056

  1.641

  STANDART ULAK V15

  940

           

  STANDART RAPOR BNK V15

  190

  143

  152

  48

  124

  192

               

   

  MUHASEBE PAKETLERİ

   

  Ana kullanım

  Ek ana kullanım

  Mikro’ya geçiş

  +1 ek kul.

  +5 ek kul.

  +10 ek kul.

  MİKBÜRO SMMM V15

  1.190

  893

  952

  298

  774

  1.202

  MİKBEYAN V15

  250

           

   

  VERSİYONLAR ARASI UPGRADE (Eski versiyonlardan versiyon 15’e Geçiş)

   

  Ana kullanım sürüm geçiş

  +1 ek kul. sürüm geç.

  +5 ek kul. sürüm geçiş

  +10 ek kul. sürüm geçiş

  HESAPÇI V15

  425

       

  EKONOMİK TİCARİ V15

  672

  168

  437

   

  EKONOMİK MUHASEBE V15

  225

  56

  146

   

  STANDART TİCARİ V15

  1.425

  356

  926

  1.439

  STANDART MUHASEBE V15

  675

  169

  439

  682

  STANDART İTHALAT V15

  564

  141

  367

  570

  STANDART İHRACAT V15

  900

  225

  585

  909

  STANDART PERSONEL V15

  1.200

  300

  780

  1.212

  STANDART SERVİS V15

  975

  244

  634

  985

  STANDART ULAK V15

  564

       

  MİKBÜRO SMMM V15

  714

  179

  464

  721

  MİKBÜRO TİCARİ İŞLETME V15

  2.064

  516

  1.342

  2.085

  STANDART SABİT KIYMET V15

  150

  38

  98

  152

  STANDART OLAP V15

  300

  75

  195

  303

  STANDART RAPOR BNK V15

  114

  29

  74

  115

  STANDART e-DEFTER V15

  1.440

       

  STANDART PROMOSYON V15

  1.500

  375

  975

  1.515

  MİKBEYAN V15

  150

       

   

  ENERJİ KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI

   

  Ana kullanım

  Ek ana kullanım

  Mikro’ya geçiş

  +1 ek kul.

  +5 ek kul.

  +10 ek kul.

  +20 ek kul.

  ENERJİ V15

  7.450

  5.588

  5.960

  1.863

  4.843

  7.525

  11.175

   

  TİCARİ PAKETLERDEN ENERJİ`YE GEÇİŞ (Eski versiyonlardan versiyon 15’e Geçiş)

   

  Ana kullanım ürün geçiş

  +1 ek kul. ürün geçiş

  +5 ek kul. ürün geçiş

  +10 ek kul. ürün geçiş

  ENERJİ V15

  4.470

  1.118

  2.906

  4.515

   

  ENERJİ UPGRADE (HALLEY Eski versiyonlardan ENERJİ versiyon 15’e Geçiş)

   

  Ana kullanım Halley geçiş

  +1 ek kul. Halley geçiş

  +5 ek kul. Halley geçiş

  +10 ek kul. Halley geçiş

  ENERJİ V15

  4.023

  1.006

  2.615

  4.063

   

  ENERJİ Eski versiyonlardan versiyon 15’e Geçiş

   

  Ana kullanım sürüm geçiş

  +1 ek kul. sürüm geçiş

  +5 ek kul. sürüm geçiş

  +10 ek kul. sürüm geçiş

  +20 ek kul. sürüm geçiş

  ENERJİ V15.XX

  2.459

  615

  1.598

  2.483

  3.688

   

  e – DEVLET UYGULAMALARI

   

  Ana kullanım

  Ek ana kullanım

  Mikro’ya geçiş

  +1 ek kul.

  +5 ek kul.

  +10 ek kul.

  STANDART  e-FATURA V15

  6.500

     

  1.625

  4.225

  6.565

  STANDART  e-FATURA SUNUCUSU V15 **

  11.000

           

  STANDART  e-DEFTER V15

  2.400

           

   

  PERAKENDE PROGRAMLARI

   

  Ana kullanım

  Ek ana kullanım

  Mikro’ya geçiş

  +1 ek kul.

  +5 ek kul.

  +10 ek kul.

  OFIS V15

  6.000

  3.000

  4.500

  800

  2.500

  4.000

  MIKSHOP V15

  1.500

  1.125

  1.125

  1.125

  5.625

  11.250

   

   

  SATIŞ BİLGİLERİ

  1- BU LİSTEDE YER ALAN ÜRÜN VE HİZMET FİYATLARINA KDV DAHİL DEĞİLDİR.
  2- ÜRÜN FİYATLARINA KURULUŞ VE EĞİTİM HİZMETLERİ DAHİLDİR.
  3- BU LİSTEDE YER ALAN FİYATLAR TÜRK LİRASI CİNSİNDENDİR.
  4- MİKRO TARAFINDAN YENİ BİR LİSTE ÇIKARTILDIĞINDA ESKİ FİYAT LİSTESİ GEÇERSİZ HALE GELİR.
  5- MİKRO, BU LİSTEDE YER ALAN ÜRÜNLERİN VERSİYON, FİYAT, ÖZELLİK VE SATIŞ KOŞULLARINI ÖNCEDEN BİLDİRMEKSİZİN DEĞİŞTİRME HAKKINA SAHİPTİR.
  6- MİKRO, İTHAL ÜRÜNLERİN FİYATLARINA, ÜRETİCİNİN FİYAT ARTIRMASI, GÜMRÜK VE NAVLUN GİDERLERİNDE OLUŞABİLECEK DEĞİŞİKLİKLERİ AYNEN YANSITMA HAKKINA SAHİPTİR.
  7- İSTANBUL BELEDİYE SINIRLARI HARİCİNDE VERİLECEK HİZMETLER İÇİN PERSONELİN YOL VE KONAKLAMA ÜCRETLERİ FİYATLARA EKLENİR.
  8- MİKBÜRO (SMMM) PROGRAMINI SATIN ALMAK İSTEYEN MALİ MÜŞAVİRLER VE SERBEST MUHASEBECİLERİN ODA KAYIT BELGELERİNİ MİKRO’YA İBRAZ ETMELERİ GEREKMEKTEDİR.
  9- EK ANA KULLANIM PAKETLERİ; BİR UNVANA TESCİL EDİLMİŞ PROGRAMIN, AYNI ŞİRKETİN FARKLI BÖLGELERDEKİ (YA DA SERVER ÜZERİNDEKİ) KULLANIMI İÇİN HAZIRLANMIŞTIR.
  10- PROGRAMLARIN ÜZERİNDE ÇALIŞACAĞI SUNUCU, PC, İŞLETİM SİSTEMİ VE VERİ TABANLARI İLE İLGİLİ SATIŞ VEYA DESTEK DEPARTMANLARIMIZDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ. BU BİLGİLER AYNI ZAMANDA WEB SAYFAMIZIN ÜRÜNLER BÖLÜMÜNDE DE YER ALMAKTADIR.
  11- FİYATLAR YURT İÇİ İÇİN GEÇERLİDİR. YURT DIŞI FİYATLARI İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

MİCRO TERCİH EDENLER
BÜYÜK BİR AİLEYİZ!
- ÖRNEK MÜŞTERİLERİMİZ -