SİZ ODAKLI ÇALIŞIYORUZ!

İhtiyacınız olanı analiz ediyor size en uygun hizmeti sunuyoruz.
Unsplashed background img 1

WEB TASARLIYORUZ SADECE WEB SİTELERİ DEĞİL, SİSTEMLER ve HİZMETLER TASARLIYORUZ

KAVRAMLARI BİZE BIRAKIN

SADECE SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER İLE HEDEFİNİZE ODAKLANIN

İhtiyacınız olan web çözümlerini, hedef kitlenizin ihtiyaçlarına uygun tasarlıyoruz.

Hibrit sistemler yazıyoruz. Daha düşük maliyetler ile daha çok platforma ulaşın.

Bir web çözümüne sahip olmak tek başına anlam ifade etmez. Aramalarda bir adım daha önde olun.

Kişisel zevklere göre değil, hedef kitlenizin ihtiyaçlarına göre şekillenen tasarımlar.

Kısa vadede aralamalarda ön plana çıkmak istiyorsanız alternatif yollar sunuyoruz.

Kavramları bize bırakın; kitlenize sosyal medya ile ulaşalım. Aynı ihtiyaçlara ve ilgilere sahip bir kitle.

İçerik kalitenizi analiz ediyor, kitleniz ile etkileşim performansınızı iyileştiriyoruz.

Sunucu ve diğer hizmetler ile de biz ilgileniyoruz. Size sadece süreci yönetmek kalıyor.

Sizlere hazır paket sistemler sunmuyoruz. İhtiyaçlarınızı birlikte belirliyor, en uygun yol haritasını çıkartıyoruz. A dan Z ye ihtiyacınız olan her konuda kesintisiz destek alabilirsiniz. Sizlere kalan ise sadece gelecek hedeflerinize odaklanmak. En küçük web sitelerinden en karmaşık sistemlere kadar hizmetlerimizden faydalanabilir, tecrübelerimizden istifade edebilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit bizler ile temas kurmak.

İHTİYAÇLARINIZI BİRLİKTE PLANLAYALIM

SİZLERE EN UYGUN HİZMETİ VERELİM

business
work
account_circle
phone
message
GÖNDER ! send

THEOS

Türkiye Temsilcisi
BİRLİKTE PLANLAYALIMquestion_answer

BİZ ARAYALIMclose
GÖNDER !

Tim Williams 70'lerin sonunda acemi kullanıcılar için derleyiciler, geliştirme araçları ve işletim sistemleri geliştirirken pahalı bir BT altyapısına gerek kalmadan işadamları tarafından kullanılabilecek çok kullanıcılı bir sistem istiyordu. Küçük işletmeleri mağdur etmeyen kullanımı kolay geliştirme araçları yaptı. O sistemlerinin yarı yolda bırakmayan, kırılgan olmayan, güçlü ve güvenilir olmasını istedi. Eğlenceyi değil, iş dünyasının göz önünde tutan bir platform yazdı. Bugün bu hala böyle devam etmektedir.

I. Güçlü - Sunucular yeniden başlatmadan, onarım görmeden ve parça değiştirmeden yıllarca çalışabilir. Şu an hala 1990 model Intel286 bilgisayarlar kullanan kullanıcılarımız vardır. Program hatası, Ölümcül hata (Fatal Error) gibi sorunlar, Theos tabancı uygulamalar için nesli tükenmiş şeylerdir.

II. Virüs Bağışıklığı - E-posta virüsü yok, Web tabanlı virüsler yok. Intel çip güvenliğine, yazılım güvenliğinden daha çok güveniyoruz. Bu Theos işletim sisteminin, diğer işletim sistemlerindeki gibi veri segmenleri ile hack'lenemeyeceğini gösterir.

...

MİKRO

Yetkili Satıcı
BİRLİKTE PLANLAYALIMquestion_answer

BİZ ARAYALIMclose
GÖNDER !

Mikro; stoktan muhasebeye, satıştan satın almaya, üretimden finansal tablolara kadar firmaların ihtiyaç duyabileceği tüm ticari işlemleri güvenli bir şekilde bilgisayar ortamında takip edilmesine olanak sağlayan Windows tabanlı cari hesap programıdır.

Firmamız bu çerçevede müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi görev edinmiş ve bu hedef doğrultusunda ilerlemeyi ilke edinmiştir. Aynı zamanda perakende sektöründe bulunan işletmelerin ihtiyaçları dahilinde çözümler sunmaktadır. Perakende sektöründe ihtiyaç duyulan otomasyonun kurulumu , şube bağlantıları ve merkez ile haberleşmesi, merkez-şube bilgi alışverişi ve entegrasyonu, el terminali çözümleri ile birlikte ihtiyaç duyulan entegre ek yazılımların da oluşturulması konusunda çalışmalar yapmaktayız.

 

...

NETSİS

Yetkili Satıcı
BİRLİKTE PLANLAYALIMquestion_answer

BİZ ARAYALIMclose
GÖNDER !

Firmamız, Orta ve Büyük ölçekli firmalarda NETSİS kurulum, destek ve uyarlama hizmetleri vermektedir.

İşletmelerin NETSİS te özel ihtiyaçlarını karşılayan geliştirmeler, çözümler ve entegre ek yazılımlar sunmakta, NETSİS kullanan firmaların iş süreçlerinin analizlerinin yapılması ve iyileştirilmesine katkıda bulunmaktayız.

NETSİS programının diğer uygulamalarla olan entegrasyonlarını sağlamak başta olmak üzere İşletmenizin tüm gereksinimlerini karşılamak üzere faaliyet göstermekteyiz.

 

 

 

...

HOSAPP

BİR DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİNDE DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTELERİ İÇİN GELİŞTİRİLDİ

ECOPACS

SÜREÇLERİNİZİ İNCELİYOR, EN UYGUN ALT YAPI ve KONFİGÜRASYONU HAZIRLIYORUZ.

İHTİYAÇLARINIZI BİRLİKTE PLANLAYALIM

SİZLERE EN UYGUN HİZMETİ VERELİM

business
work
account_circle
phone
message
GÖNDER ! send

SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER ÜRETİYORUZ

Sadece sizin ihtiyaçlarınıza uygun, sizlere özel yazılımlar üretiyoruz. Düşük yazılım maliyetlerine yüksek karlılık hedefleri;

YAPTIĞIMIZ  ÖRNEK ÇALIŞMALAR


SİPARİŞ –ÜRETİM TAKİP

Firmaya özel yapılacak üretime ait sipariş bilgileri tüm detayları ile oluşturulmaktadır. Bu siparişin durumu, üretim aşaması ile birlikte tüm detayları ile takip edilebilmektedir. Üretim sonunda oluşan kayıtlar Netsis e entegre edilerek programda müşteri siparişi kaydı, üretilen mamül e ait stok sabit kartı ve daha önce kullanıcı tarafından oluşturulan baz reçeteye istinaden üretim reçetesi oluşturulmaktadır. Kullanıcının üretim sonu kayıtlarını yapması ile birlikte özel üretim yapılan stok un detaylı sipariş kaydından paketlenmesine kadar tüm aşamaları takip edilir. Ürünler yine özel yazılım dan basılan paketleme etiketiyle sevkiyata hazırlanır.

Anlatılan bu yapı dahilinde firmaların çalışma şekline özel çözümler üretilerek sistemin farklı opsiyonlarda çalışmasıda sağlanabilir.


HIZLI STOK OLUŞTURMA

Netsis te entegre sınıfı ürünlerde stok kartı açarken birbirini seri veya numara olarak takip eden stokların her biri için ayrı kart açmak gerekmektedir. Bu durum hızlı ürün sirkülasyonu ile çalışan firmalar için zaman kaybı ve iş yükü getirmektedir. Bu sorunun çözümü için hazırladığımız özel yazılım ile sıralı ve seri takibi gerektiren stokların tek seferde toplu oluşturulması ve Netsis e entegre edilmesi sağlanmıştır.

Hazırladığımız yazılımda oluşturulacak serili ürünlere ait ilk stok kartı kaydı Netsis teki tüm detayları ile açılır. Bu ürünü takip eden diğer stok kartlarına ait daha önce hazırlanan detay bilgileri ( renk , beden , numara ) işaretlenerek birden fazla stok kartı, stok kodu sırası ile oluşturulmakta ve netsis e tek seferde toplu aktarılmaktadır. Oluşan tüm kartlar grup kodlarından kullanıcı tanımlı sahalarına kadar tüm detayları içermekte, Netsis içindeki stokbar modülünde barkod kayıtları oluşmaktadır. Yazılım içerisinde istenilen ebat ve kriterlere sahip etiket basımıda sağlanabilmektedir.


İRSALİYE FİYATLANDIRMA

Netsis te dönem içinde girilen irsaliyelerde fiyatlandırılmayan stok kartlarının dönem sonunda toplu fiyatlandırılması sağlanmıştır.

Hazırlanan entegre yazılımda belirtilen iki tarih arasında kriterleri belirtilmiş stokların mevcut irsaliye kayıtları taranarak belirtile ürünler toplu halde fiyatlandırılır. Fiyatlandırması yapılmış irsaliyelere ait tüm detay raporları SQL destekli olarak hazırlanabilmekte ve kullanıcıya sunulmaktadır.


FUAR VE AKTİVİTE YAZILIMI

 

Firmamızda geliştirdiğimiz özel yazılım ile şirketlerin kendi adına düzenlemiş olduğu fuar organizasyonu ve aktivitelerde, almış olduğu sipariş ve yapmış olduğu satışların tutarsal takibi sağlanmıştır.

Şirketler adına aktivite yada organizasyona katılan katılımcı firmalar bu satış ve siparişleri cep telefonu , tablet , ipad yada bilgisayarlar ile sisteme işleyebilmektedir. Web arayüze sahip oldukça kullanışlı olan bu yazılım ile tüm bilgiler tek bir server da toplanmakta ve tüm detayları ile raporlanarak analiz edilebilmektedir. Bu sayede organizasyonu sağlayan ve yöneten şirketler anlık olarak sipariş ve satış analizlerine ulaşmakta ve durum analizi yapabilmektedir.

 

İHTİYAÇLARINIZI BİRLİKTE PLANLAYALIM

SİZLERE EN UYGUN HİZMETİ VERELİM

business
work
account_circle
phone
message
GÖNDER ! send